Skladištar (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • preuzimanje robe po otpremnici dobavljača
  • smještaj robe po vrsti i količini na odgovarajuća mjesta u skladištu
  • izdavanje robe po narudžbi kupca
  • kontrola po izvještaju o neusklađenosti
  • pakiranje i prepakiranje robe
  • praćenje rokova trajanja robe, održavanje urednosti i čistoće radnog mjesta/prostora
  • parcijalna i godišnja inventura robe

UVJETI:

  • SSS
  • potrebno iskustvo u skladišnim poslovima minimalno 6 mjeseci
  • brzina i dinamičnost
  • sklonost timskom radu

NUDIMO:

  • stimulativna primanja
  • puno radno vrijeme (40 sati tjedno)
  • neradni vikendi
  • mogućnost zaposlenja kod klijenta

Rok prijave: 06.03.2020.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.