Vagar (m/ž)

Sisak, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

 ABS SISAK d.o.o. pripada ABS steelmaking grupi unutar Danieli grupacije, globalnog vrhunskog igrača u izgradnji postrojenja za industriju čelika. ABS steelmaking grupa poznata je kao lider u proizvodnji specijalnih, legiranih čelika, koji služe kao sirovina za izradu cijevi i mehaničkih dijelova, najčešće u naftnoj i automobilskoj industriji.

DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

ABS SISAK d.o.o. i DEKRA kao partneri su u potrazi za više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

Vagar (m/ž)

Mjesto rada: Sisak

ODGOVORNOSTI:

  • provođenje prihvata transportnih vozila za utovar i istovar gotovog proizvoda, sirovina i
  •      otpada pri ulazu i izlazu, vodeći računa o izradi i predaji odgovarajuće dokumentacije
  • usmjeravanje vozača na područja utovara/istovara dajući im detaljne informacije o
  •      logističkim rutama
  • provođenje dogovorene kontrole tijeka materijala s odjelima koji primaju/ otpremaju
  •      robu
  • provođenje kontrole prisutnosti vozila unutar tvrtke osiguravajući ulazak ili određujući
  •      vrijeme čekanja istih u skladu s kapacitetom prema dogovoru s različitim odjelima
  • vođenje računa o kalibraciji vage, certifikaciji i arhiviranju relevantne dokumentacije
  • provođenje kontrole, te unos otpada u Očevidnik o nastanku i tijeku otpada e-ONTO
  • koordiniranje unutarnjeg željezničkog prometa u skladu s prioritetima dogovorenim s
  •      rukovoditeljem Logistike i planiranja
  • poštivanje i primjenjivanje propisa, kao i interne dokumentacije koja se odnosi na osiguranje kvalitete, zaštitu zdravlja i sigurnosti na radu, zaštitu okoliša i upravljanje energijom

UVJETI:

SSS (ekonomskog usmjerenja)

korištenje računala (SAP ili neki drugi ERP sistem)

engleski jezik

MS Office

NUDIMO:

direktno zapošljavanje u ABS SISAK d.o.o.

unapređenje znanja i razvoj vještina kroz različite edukacije i rad uz iskusnije kolege

timski rad i dinamična radna okolina

Molimo zainteresirane da se prijave do 22.02.2021. putem LINKA ZA PRIJAVU.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.

Vagar (m/ž)

Opis posla

Vagar (m/ž)