Radnik na naplati parkiranja (m/ž)

Velika Gorica, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. za našeg klijenta, veliku nacionalnu kompaniju traži motiviranu i odgovornu osoba za rad na poziciji:

Mjesto rada: Međunarodna zračna luka Zagreb - Velika Gorica

ODGOVORNOSTI:

  • Rad i opsluživanje uređaja i opreme automatike parkirališta
  • Ručnu naplatu parkirališne pristojbe sukladno važećem cjeniku
  • Praćenje rada sustava automatike parkirališta putem računala te video nadzora
  • Nadzor kretanja i parkiranja vozila
  • Vođenje evidencije o parkiranim vozilima
  • Vođenje evidencije i dokumentacije o intervencijama na uređajima
  • Izvještavanje voditelja poslova opsluživanja parkirališta kod incidentnih situacija
  • Provođenje preventivnih mjera u cilju sprečavanja pogrešaka u radu
  • Izvršavanje i drugih poslova sukladno organizaciji rada, pravilima i standardima struke

UVJETI:

  • SSS
  • Radno iskustvo (poželjno ali nije uvjet)
  • Poznavanje rada na računalu
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost na timski rad
  • Otvorenost za učenje
  • Vozački ispit “B” kategorije

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na puno radno vrijeme
  • Stimulativna primanja
  • Ugodno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Molimo zainteresirane da se prijave do 30.09.2021.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10000 Zagreb
www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.