Prodavač delikatesa (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Eurospin je talijanski lanac diskontnih trgovina specijaliziran za prodaju prehrambenih proizvoda i robe široke potrošnje, i broji preko 15.000 članova tima.

Za svoje trgovine u različitim dijelovima Hrvatske traže motiviranu, predanu i pouzdanu osobu za rad na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • rezanje i vaganje suhomesnatih proizvoda i sireva
  • uređivanje pulta sa svježim proizvodima i brigu o dostupnosti ponude suhomesnatih proizvoda i sireva
  • održavanje čistoće pulta i opreme
  • ispravno korištenje opreme/uređaja
  • pravilno izlaganje robe

UVJETI:

  • SSS
  • poželjno prethodno radno iskustvo u prodaji s prehrambenim proizvodima
  • usmjerenost na kupca
  • sklonost timskom radu
  • odgovornost i predanost

NUDIMO:

  • rad u dinamičnom i stimulirajućem timu
  • kontinuirano učenje i razvoj
  • mogućnost rada u internacionalnoj kompaniji
  • edukacije i priliku za učenje
  • dodatni paket benefita
  • mogućnost brzog napredovanja
  • jedinstveno iskustvo rada u novom i brzorastućem okruženju

Rok prijave: 30.07.2021.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.