Električar (m/ž)

Kanfanar, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA zapošljavanje d.o.o. agencija je za posredovanje pri zapošljavanju, ispitivanje tržišta i javnog mnijenja te za pružanje intelektualnih usluga. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Naš Klijent je TDR – član British American Tobacco Grupe (www.bat.com):

  • Globalni top poslodavac s 53.000 zaposlenih na više od 180 tržišta.
  • Prodaja brendova na više od 200 tržišta, izrada u 44 tvornice u 42 zemlje
  • Novo ustaljeni Tech Hub koji gradi mogućnosti svjetske klase za inovacije na četiri strateška mjesta
  • Vođa raznolikosti prema Financial Times-u i dobitnik najbolje prakse međunarodnog dana žena
  • Pobjednik Seal-a - jedno od 50 najodrživijih poduzeća

Za potrebe tvornice u Kanfanaru - Istra, u potrazi smo za većim brojem zaposlenika različitih profila. Pozicije koje objavljujemo se odnose na odjel Proizvodnje i karakterizira ih rad u smjenama. Standardni radni tjedan uključuje pet radnih dana, a u slučaju povećane potrebe, moguće je produljiti radni tjedan, a svaki prekovremeni rad i rad vikendom se isplaćuje zasebno.

Električar (m/ž)

Kanfanar, Istra

TVOJE ODGOVORNOSTI BILE BI:

Kao Električar u proizvodnji, bit ćete odgovorni za pružanje tehničke i administrativne podrške Operativnom timu.

KOJE SU VAŠE GLAVNE ODGOVORNOSTI:

  • Inspekcija, održavanje i zamjena elektro i elektroničkih komponenti na opremi
  • Sudjelovanje u instaliranju proizvodne opreme i strojeva
  • Dijagnosticiranje kvarova i grešaka na strojevima i u elektrormarima
  • Praćenje rada opreme i strojeva te izvođenje elektro podešavanja i korektivnih zahvata
  • Izvođenje zadataka planskog preventivnog i planskog korektivnog održavanja
  • Aktivno sudjelovanje prilikom promjene proizvodnog naloga
  • Obuka i razvoj operatera na stroju
  • Standardizacija postavki strojeva
  • Rad u smjenama

KLJUČNO ISKUSTVO, VJEŠTINE I ZNANJA:

  • SSS tehničkog usmjerenja
  • Najmanje dvije godine iskustva na sličnom radnom mjestu
  • Interes za otkrivanjem i rješavanjem problema
  • Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine, orijentiran na detalje i pouzdan zaposlenik, timski igrač
  • Dobro znanje engleskog jezika i rada na računalu su prednost!

Vrsta ugovora: Zapošljavanje direktno u TDR – BAT-u inicijalno na određeno vrijeme s probnim periodom, mogućnost zapošljavanja za stalno.

NUDIMO VAM:

  • Tradicionalne nagrade (božićnica, jubilarna nagrada, materijalna potpora obitelji u slučaju potrebe)
  • Sigurno i stabilno radno okruženje: organizirani zaštitni sustav, dobri radni uvjeti, odgovarajuća zaštitna oprema
  • Poticanje radnog okruženja: od prvog radnog dana proces uključivanja i osposobljavanja, program mentorstva i rada k ostvarenju
  • Konkurentnu osnovnu fiksnu plaću
  • Varijabilni mjesečni bonus na temelju rezultata tvornice
  • Godišnji bonus
  • Godišnji odmor u prosjeku trajanja od 25 radnih dana
  • Plaćeni topli obrok osiguran u našem restoranu
  • Plaćene putne troškove
  • Dopunsko zdravstveno osiguranje

Molimo zainteresirane da se prijave do 19.12.2021.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.