Skladištar - ulaz/izlaz robe (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar – ulaz/izlaz robe (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

- zaprimanje robe, kontrola ispravnosti iste te prijava o oštećenju i manjku robe

- briga o robi u skladištu (ispravno skladištenje robe)

- priprema i kontrola pošiljaka za otpremu te pomoć prilikom utovara

- printanje deklaracija te apliciranje istih za određene kupce

- vođenje dnevne dokumentacije potrebne za rad skladišta (Excel, Google Sheets)

- održavanje radnog prostora i skladišta urednim

- sudjelovanje u poslovima inventure

- učinkovito surađivati s nadređenim osobama

- ostali poslovi po nalogu Voditelja skladišta

UVJETI:

- SSS

- poželjno višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- fizička spremnost na rad u skladištu

- odgovornost, preciznost, pouzdanost i točnost

- spretnost i okretnost

- sklonost timskom radu

- izvrsne organizacijske sposobnosti

- znanje rada na računalu (Excel - naprednije)

- znanje engleskog jezika - prednost

NUDIMO :

       - mogućnost stalnog zaposlenja direktno kod klijenta

       - ugodna radna atmosfera

Rok prijave: 25.9.2020.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.