Picker (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Picker -  (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

 - Skupljanje robe na temelju isprintanih B2C / B2B narudžbi

 - Provjera i sortiranje (pick pozicije + regali) primljene robe od dobavljača namijenjene završnoj zalihi

 - Provjera i sortiranje robe primljene od strane odjela povrata

 - Redovno popunjavanje pick pozicija u skladištu

 - Ispomoć u drugim odjelima ukoliko ima potrebe za istim (lijepljenje stickera, skeniranje robe, utovar)

 - Održavanje radnog prostora čistim I urednim

UVJETI:

- SSS

- Poželjno višegodišnje radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet

- Odgovornost, preciznost, pouzdanost i točnost

- Spretnost i okretnost

- Sklonost timskom radu

NUDIMO :

       - Mogućnost stalnog zaposlenja direktno kod klijenta

       - Ugodna radna atmosfera

Rok prijave: 25.09.2020.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.