Eurospin - Prodavač na odjelu voća i povrća (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. agencija je za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za našeg Klijenta EUROSPIN, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Prodavač na odjelu voća i povrća (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • odgovornost za odjel voća i povrća
  • upravljanje aktivnostima unutar trgovine
  • pomoć kupcima
  • rad na blagajni
  • slaganje robe na policama
  • pravilno izlaganje robe

UVJETI:

  • SSS
  • prethodno radno iskustvo na odjelu voća i povrća
  • usmjerenost na kupca
  • sklonost timskom radu
  • odgovornost i predanost

NUDIMO:

  • rad u dinamičnom i stimulirajućem timu
  • kontinuirano učenje i razvoj

Rok prijave: 16.10.2020

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.