PRODAVAČ (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 47.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Prodavač (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

ODGOVORNOSTI:

  • brzo i točno izvršavanje poslova
  • briga o urednosti prodajnog mjesta
  • kontroliranje roka trajanja i cijena proizvoda
  • rad na blagajni

UVJETI:

  • iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima je prednost
  • komunikativnost
  • ljubaznost

NUDIMO:

  • ugovor o radu na puno radno vrijeme
  • stimulativna primanja
  • mogućnost direktnog zapošljavanja kod Klijenta nakon odrađenog probnog rada
  • prigodne nagrade

Rok prijave: 29.04.2020.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.